Finał wojewódzki XVII edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

28 marca 2017 roku na Stadionie Miejskim Victorii we Wrześni odbył się finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12 chłopców oraz dziewcząt. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny w Wielkopolsce, a tym samym kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się na murawie największego w Polsce stadionu – PGE Narodowy w Warszawie. Powiat poznański reprezentowały uczennice naszej szkoły, które w znakomitym stylu wygrały wszystkie mecze na etapie powiatowym. W wojewódzkich zmaganiach nasze zawodniczki rozgrywały mecze w grupie Ł z drużynami: SP Wilczyn II oraz zespołem Ka4respect Miejska Górka. W starciu z SP Wilczyn II dziewczęta odniosły zwycięstwo 3:1, natomiast potyczkę z Ka4respect przegrały wynikiem 7:0. Należy nadmienić, iż mecze były rozgrywane na najwyższym poziomie, a udział w turnieju okazał się dla dziewcząt niezapomnianą przygodą pełną emocji, wysiłku oraz radości z każdej strzelonej bramki.

Skład finałowej drużyny: Bartkowiak Zuzanna, Drewniak Nicola, Kornowicz Wiktoria, Małecka Nicola, Pawłowska Klaudia, Świergiel Weronika, Wolska Maja, Zając Weronika.

                                                     Gratuluję sportowej determinacji oraz zaangażowania całej drużyny!

                                                                                               Mateusz Radomski