XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – I miejsce w powiecie dla reprezentacji naszej szkoły!

9 marca 2017 roku na obiektach sportowych w Przeźmierowie odbył się etap powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U12 (roczniki 2005 i 2006) chłopców i dziewcząt, którego nadrzędnym celem było wyłonienie najlepszej drużyny do etapu wojewódzkiego. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rozegrała trzy mecze z drużynami ze szkół podstawowych z Lubonia, Wir oraz Kamionek. Nasze reprezentantki okazały się bezkonkurencyjne, grając na najwyższym poziomie. Drużyna wygrała wszystkie rozegrane mecze (Paczkowo – Luboń 3:1, Paczkowo – Wiry 1:0, Paczkowo – Kamionki 2:0), zajmując tym samym I miejsce w turnieju. Dzięki zwycięstwu reprezentacja naszej szkoły zagwarantowała sobie kwalifikację do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim.  Skład zwycięskiej drużyny: Bartkowiak Zuzanna, Kornowicz Wiktoria, Małecka Nicola, Pawłowska Klaudia, Świergiel Weronika, Wolska Maja, Zając Weronika.
                                            Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim!
                                                                                      Mateusz Radomski