Wyścigi rzędów

W dniu 5 lutego 2015 roku odbyły się w sali gimnastycznej naszej szkoły zawody sportowe dla najmłodszych uczniów „Wyścigi rzędów”. Z zaproszenia skorzystały cztery swarzędzkie szkoły podstawowe, które przybyły do Paczkowa razem ze swoimi najwierniejszymi kibicami. Uroczystość otwarcia imprezy uświetnił występ mocno odmłodzonego zespołu tanecznego kierowanego przez panią Ewelinę Staszak. Każda drużyna składała się z czterech dziewczynek i czterech chłopców, którzy rywalizowali ze sobą w dziesięciu wyścigach. Po podliczeniu wyników okazało się, że zwyciezcą tegorocznych zawodów zostali uczniowie naszej szkoły przed SP 5 ze Swarzędza, trzecie miejsce przypadło SP 1 a czwarte SP Wierzonka. Najważniejsze, że wszyscy wspaniale się bawili – zawodnicy dzielnie rywalizując ze sobą, a kibice sportowo dopingując swoje zespoły.

 

 

Marek Kierzek