Wycieczka w nagrodę

W piątek 11 marca br. odbyła się wycieczka-nagroda dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym uzyskali wyróżnienia za  wyniki w nauce – 18 uczniów z klas 4 – 6 i 12 uczniów z klas 1 – 3 gimnazjum. Główną atrakcją wycieczki była gra na kręgielni MK Bowling w Galerii MM w Poznaniu. Dojechaliśmy tam  komunikacją miejską.  Tutaj w  grupach  4-5 osobowych rozegraliśmy godzinną grę w kręgle. Najlepsza okazała się uczennica klasy 2 gimnazjum – Kornelia Kapciak, która zdobyła ponad 140 punktów!. Po grze mieliśmy chwilę na odpoczynek oraz „słodką niespodziankę” w kawiarni ,,Kociak” – były to desery owocowe lub  lodowe, w zależności od upodobań. Wszystkim uczestnikom nagroda bardzo się podobała, byli zdania , że należy ją kiedyś powtórzyć.

Michał Olczak