Wycieczka do teatru wielkiego

W minionym roku szkolnym dzieci poznały pracę teatru „ od kuchni”. Obejrzały wszystkie pomieszczenia teatralne, były w rekwizytorni, na scenie, podglądały zespół baletowy i śpiewaków podczas próby, usłyszały też wiele ciekawych opowieści o tym niezwykłym miejscu. Dziś , 3 grudnia 2015 r. weszły do teatru od frontu, po to, by obejrzeć przedstawienie baletowe Piotra Czajkowskiego „Dziadek do orzechów”. Przepiękna muzyka, cudowne stroje i taneczny kunszt artystów wprawiły naszych uczniów w wyjątkowy nastrój. Wielką frajdę sprawiła im również możliwość oglądania na scenie koleżanki z czwartej klasy- Tosi. My nauczyciele jesteśmy zadowoleni, że udało nam się pokazać dzieciom teatr  w takim wymiarze i wierzymy, że zasialiśmy może choć maleńkie ziarenko zainteresowania tym rodzajem sztuki.

M. Bestry,  M. Felińska