Wieczorek filmowy klasy VI

23 stycznia klasa VI spędziła miły wieczór w swojej szkolnej sali lekcyjnej. Tym razem uczniowie nie siedzieli pilnie w ławkach, ale w wygodnych pozycjach leżących oglądali filmy. Pierwszym z nich był wybór wychowawcy , czyli dramat obyczajowy oparty na faktach  pt. „W pogoni za szczęściem” reżyserii Gabriele Muccino. Samotny ojciec pozbawiony domu stara się mimo przeciwności losu o posadę w biurze maklerskim .   Drugi film to propozycja komediowa uczniów  pt. „Szalone wakacje na kółkach” – reżyseria Barry Sonnenfeld.  Rodzina wynajmuje przyczepę kempingową i wyrusza  w pełną przygód podróż do Kolorado. Między projekcjami filmów na uczestników czekały atrakcje, takie jak quizy, konkursy z nagrodami oraz pizza. Dwa konkursy przygotowali sami uczniowie – Filip Zarębczan i Patryk Średziński.  Niezmiernie miło było nam również gościć naszą koleżankę Zuzię Wittke, która przyjęła nasze zaproszenie i mogliśmy wspólnie spędzić czas i powspominać klasę  IV.

                                                  Ewelina Staszak,  Agnieszka Łuszczek