Święto Babci i Dziadka

30 stycznia 2015 r. w Zespole Szkół w Paczkowie obchodzono Święto Babci i Dziadka. Z tej okazji w holu głównym szkoły spotkały się trzy pokolenia: dziadkowie, rodzice i dzieci. Szacownych gości powitała i uroczystość poprowadziła pani dyrektor – Małgorzata Szomek. Przedszkolaki z grup 0a i 0b przygotowały dla swoich babć i dziadków program artystyczny oraz laurki, natomiast ich rodzice słodki poczęstunek. W ten sposób wnuki podziękowały swoim dziadkom za ich oddanie i poświęcenie, a przede wszystkim za okazywane każdego dnia serce. Goście hojnie oklaskiwali występy dzieci, a chwile radości przeplatały się z momentami wzruszenia. Zapewne wspólnie spędzony czas na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków oraz ich babć i dziadków.

                                                                                               Urszula Maćkowiak