Połowinki 2016

W ostatni dzień karnawału, we wtorek  9 lutego 2016r. w naszej szkole odbyły się „Połowinki” dla klasy II gimnazjum.  Gościliśmy Panią Dyrektor Małgorzatę Szomek, wychowawcę klasy II –  Pana Roberta Doptę i wychowawcę klasy III  -Panią Marię Rydel – Nowak. Organizacją zabawy zajęła się klasa I gimnazjum, wspierana przez uczniów z klasy III gimn.  Z życzeniami powodzenia na drugą połowę edukacji w gimnazjum , uczniowie klasy II otrzymali od swoich młodszych kolegów  czterolistną kończynkę – symbol szczęścia. Były tańce prowadzone przez dziewczęta z najstarszej klasy gimnazjalnej, konkursy przygotowane przez uczniów z I klasy. Wybraliśmy Królową i Króla Połowinek 2016. Był również wspaniały tort ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Zabawa była bardzo udana. Wszystkim, którzy pomogli w organizacji zabawy bardzo dziękuję.

Anna Prządak