Nocny maraton filmowy

W nocy z 12 na 13 lutego 2016r., po raz trzeci w naszej szkole odbył się Nocny Maraton Filmowy dla młodzieży  gimnazjalnej.   Uczestniczylo w nim 34 uczniów, a opiekunami byli:p. M. Gronowska,  p. A. Łuszczek i p. A. Prządak. Seans filmowy rozpoczął się filmem fantasy, były też:  komedia i  filmy akcji.  Spośród propozycji filmów podanych przez  klasy gimnazjalne, na drodze głosowania uczniowie większością głosów wybierali film, który chcieli obejrzeć. Najbardziej spodobał się  „Iluzjonista”. Uczniowie doskonale przygotowali się na nocny maraton: wyposażeni w poduszki, kocyki i śpiwory oraz pluszowe przytulanki, z zapasem przekąsek i dobrego nastroj,  potrafili w doskonałej atmosferze spędzić  noc. Była przerwa na ciepły posiłek i herbatę.  Mimo nocnej  pory, uczniowie  chetnie brali udział w zabawie  „Kalambury”  zorganizowanym prze uczennice kl. 3 gimn. Nie było też problemu z przygotowaniem , a potem posprzataniem sali.  Niektórzy przymknęli na chwilę oko,  maraton trwał przecież  od godz. 20 do 7 rano następnego dnia. Zgodnie uznaliśmy, że był to udany maraton!

Anna Prządak