Maraton filmowy

Samorząd Uczniowski Gimnazjum zaprosił wszystkich gimnazjalistów Zespołu Szkół w Paczkowie do wspólnego przywitania ferii zimowych organizując II Nocny Maraton Filmowy. Maraton rozpoczął się 13 lutego o godzinie 19:00, a zakończył kolejnego dnia o godzinie 6:00. W tym roku każda klasa po wcześniejszym głosowaniu zaproponowała jeden film, a pozostałe to pomysły opiekunów tego spotkania. Obejrzeliśmy między innymi komedię fantastyczną ,,Sekretne życie Waltera Mitty”, thriller „The secret key”, film z gatunku science fiction „Lucy”, dramat „Ósmoklasiści nie płaczą”. Zdecydowaną większością wygrała propozycja filmowa klasy II – „Lucy”. Pomiędzy projekcjami filmów odbyły się kalambury filmowe, wspólna kolacja w postaci pizzy, a także zabawy integracyjne pod kierunkiem pani pedagog Agnieszki Łuszczek, jak na przykład „wyścig poduszek”.

Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy za rok!

Ewelina Staszak