Kot w butach

3 lutego 2016r. uczniowie z klas Ia i Ib wybrali się na wycieczkę autokarową do Multikina w Poznaniu. Dzieci obejrzały tam  sztukę  pt.: „Kot w butach” opartą na motywach tytułowej bajki w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego z Krakowa. Była to pełna humoru opowieść o sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawił, że jego biedny  pan poślubił księżniczkę. Przedstawienie przypadło do gustu  naszym młodym widzom, także dzięki efektom specjalnym. Starannie przygotowane sceny połączone z projekcjami ruchomego obrazu, kostiumy oraz muzyka  wzbudziły duże zainteresowanie dzieci. Spektakl trwał 65 minut.
Udział w przedstawieniu odbył się w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Teatr”.

U. Maćkowiak