Konkurs przyrodniczy

Dnia 27 listopada 2015 roku o godzinie 13.00 został przeprowadzony etap szkolny IV Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.  Zgodnie z regulaminem etap ten trwał 60 minut. Uczniowie mieli do rozwiązania test, który zawierał 25 zadań. Wśród nich było 15 zadań zamkniętych oraz 10  otwartych.  Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań, maksymalnie, każdy uczestnik mógł uzyskać 40 punktów. Aby dostać się do etapu rejonowego uczeń musiał zdobyć minimalnie 30 punktów tj. 75% prawidłowych odpowiedzi. Do konkursu przystąpiło trzech uczniów – wszyscy z klasy VI.  Do etapu rejonowego dostał się Tomasz Jarząbek.  

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                            nauczycielka przyrody, Maria Kocięcka