Kolędowe spotkanie w Paczkowie

Dnia 25 stycznia 2015 r., w niedzielne popołudnie hol szkoły w Paczkowie wypełnił się tłumem bardzo miłych gości. Na spotkanie kolędowe przybyli: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, ciocie i wujkowie naszych dzieci.

Tym razem zaproponowaliśmy program składający się z dwóch części, przedzielonych przerwą na słodki poczęstunek i kawę bądź herbatę.

Najpierw pokazaliśmy Jasełka, potem odbył się koncert kolęd i pastorałek. Nie zabrakło też występu baletowego.

W części drugiej występowali głównie soliści, którzy zachęcali do wspólnego śpiewania.

Całość zakończył „wielkopolski“ góral, który używając gwary złożył zebranym piękne życzenia i  sypnął ziarnem na szczęście.

Szczęśliwego Nowego Roku. I do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Maria Bestry