Dwa ognie

Zwycięstwem reprezentantów naszej szkoły zakończył się turniej „Dwa ognie dla klas IV”. Zawody, których byliśmy organizatorami, rozegrano 16 grudnia i wzięło w nich udział 6 swarzędzkich szkół. W pierwszej eliminacyjnej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy, rozgrywając w nich mecze systemem „każdy z każdym”. W półfinałach SP 4 pokonała SP 1, a nasi uczniowie wygrali z SP Zalasewo. Puchar ufundowany przez Panią Dyrektor zdobyliśmy po zwycięstwie w wielkim finale nad SP 4, a trzecie miejsce w turnieju zajęli uczniowie z Zalasewa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4 sportowej w składzie: Zuzanna Bartkowiak, Klaudia Pawłowska, Antonina Zamiara, Weronika Świergiel, Weronika Zając, Piotr Kaczmarek, Oskar Fornalkiewicz, Piotr Matuszak, Mikołaj Kopera, Cezary Palczewski, Paweł Kirsch, Antoni Krzyżanowski, Olek Głowacki, Hubert Salamonik oraz Oliwier Dudziak.

Marek Kierzek