Balik karnawałowy

Balik karnawałowy

 

 Szkolny bal karnawałowy jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego ucznia. Dlatego zaproszeni animatorzy starali się, aby dzieci z zerówek i klas pierwszych, dobrze wspominały ten dzień. W tym celu wykreowali krainę Mozaikowo, stworzyli ciekawą scenografię oraz zadbali o profesjonalną oprawę muzyczną i sceniczne oświetlenie. Tańcem i uśmiechem zapraszali dzieci do wesołych konkurencji i zabaw. Dodatkową atrakcją były wielobarwne balony i tęczowa chusta Klanzy. Uczestnicy baliku zaprezentowali się  w przepięknych i kolorowych strojach. Dzieci najczęściej przebierały się za ulubionych bohaterów z filmowych seriali. Dziewczynki były więc królewnami, wróżkami i księżniczkami. Chłopcy chętnie wybierali przebrania kowbojów, żołnierzy, piłkarzy… Nie zabrakło Spiderman’a, pilota, tygryska, kota i walecznych żółwi Ninja. W rytmach wielu muzycznych przebojów szybko upłynął czas.

Mam nadzieję, że bal karnawałowy był dla dzieci wesołą przygodą z muzyką i tańcem oraz kolorową odmianą od szkolnej codzienności.

                                                                                                         Urszula Maćkowiak