Bal Karnawałowy

 

Dnia 5 lutego 2015 roku odbył się Bal Karnawałowy dla klas IV –VI. Organizatorami zabawy byli uczniowie klasy V oraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej. Dzieci bawiły się doskonale, gdyż oprócz tańca przy wspaniałej muzyce, brały udział w wielu konkursach z nagrodami. Myślą przewodnią balu miało być ciekawe przebranie za postać filmową lub bajkową. Podczas zabawy najważniejszym konkursem stało się wyłonienie spośród najciekawiej przebranych osób Królowej Balu oraz Króla Balu. Na Królową Balu wybrano Weronikę Nowicką, przebraną za Scarlett O’Hara z filmu pt. „Przeminęło z wiatrem”. Natomiast Królem Balu został Nikodem Szwedziak w stroju Michael’a Jacksona. Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami oraz super niespodziankami. Wielu innych uczniów otrzymało wyróżnienia, ponieważ wszystkie stroje okazały się bardzo pomysłowe, np. Zorro, Spiderman, Myszka Miki i Minnie, a nawet panna młoda. Podczas balu czynny był sklepik uczniowski z wypiekami przygotowanymi przez rodziców uczniów, którym bardzo gorąco dziękujemy za ogromną pomoc.

 

Klaudia Czerniak