Zespół Szkół w Paczkowie
Godło Orła Białego

Absolwenci

Absolwenci naszej szkoły

Rok szkolny 2014/2015

Szkoła Podstawowa

Gimnazjum

 

gm20142015

Rok szkolny 2013/2014

Szkoła Podstawowa

sp201314

 

Gimnazjum

 

gm201314

Rok szkolny 2011/2012

 

Szkoła Podstawowa

                                                             sp201112                                                                               

 

Gimnazjum

gm201112

Chłopcy ( od góry) : Mikołaj Kwiatkowski, Rafał Mołczan, Maciej Andrzejewski, Bartosz Duszyński, Szymon Grzeszak

Dziewczyny ( od lewej) : Agata Staszak, Magdalena Wittke, Paulina Woźniak, Joanna Matela, Katarzyna Tomczak, Kornelia Jęczmionka

 

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Szkoła Podstawowa

sp201011

Dziewczyny (od lewej): Patrycja Ignaczak, Justyna Molik, Aleksandra Buchwald, Alicja Czerniak, Katarzyna Karasiewicz, Agnieszka Matela,Maria Czarnecka, Adrianna Brok, Patrycja Witkowska, Kamila Janasik

Chłopcy (od lewej): Adrian Tomczak, Bartosz Sobkowiak, Mikołaj Gaczkowski, Patryk Gawarecki, Patryk Białaszyk, Michał Skibiński, Mateusz Włodarczyk

 

Gimnazjum

gm201011

Dziewczyny ( od lewej) : Magdalena Jóźwiak, Anna Tomczak, Emila Felińska, Sandra Przymus, Malwina Zaremba, Daria Zagozda

Chłopcy ( od góry) : Szymon Kempa, Sebastian Balcerzak, Kamil Kaczmarek, Patryk Broniarczyk, Dominik Wiśniewski, Mateusz Koszarek, Dawid Buchwald, Dawid Michalak, Patryk Budziałowski, Kacper Kasprowicz, Wojciech Maciejewski, Filip, Mateusz Piechowiak

 

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Szkoła Podstawowa

sp200910

Chłopcy (od lewej) :   Krzysztof Czerniak, Hubert Zarębczan, Arkadiusz Krupka, Patryk Jóźwiak, Bartosz Dąbrowski, Mikołaj Leman-Zagozda, Daniel Nowak, Dawid Czerwiński, Hubert Jaśkowiak, Bartosz Mikołajczak

Dziewczyny ( od lewej) : Ewelina Kościelniak, Natalia Chmielnik, Joanna Zmudzińska, Paulina Wolińska, Jagoda Mielcarek, Angelika Grzeszata, Monika Fryzowska, Hanna Downar

 

Gimnazjum

gm200910

Chłopcy (od góry) : Wiktor Maciejewski, Bartosz Grzeszata, Maciej Staszak, Bartosz Jędrzejczak

Dziewczyny (od lewej): Karolina Kaczmarek, Milena Frąckowiak, Dorota Prządak, Paulina Wolińska, Agnieszka Fryzowska, Kamila Wittke

Rok szkolny 2008/2009

 

Szkoła Podstawowa

                                                                                       
                                                       sp20089
Od lewej: KorneliaJęczmionka, Katarzyna Tomczak, Joanna Matela, Agata Staszak, Mikołaj Kwiatkowski, Paulina Woźniak, Magdalena Wittke, Aleksandra Kreczmer, Rafał Mołczan,
nieobecny: Maciej Andrzejewski

 

Gimnazjum

 

gm20089

Od lewej: Krzysztof Habdas, Marcin Wittke, Jakub Glagas-Gruszka, Mateusz Prządak, Paweł Fiołka, Marcin Budziałowski, Filip Matela, Daria Wieloch, Weronika Miłek, Katarzyna
Staniszewska, Jagoda Zaremba, Katarzyna Hojan, Marzena Glabas, Krzysztof Michalak, nieobecni: Izabela Piaseczna, Jacek Jóźwiak

Rok szkolny 2007/2008

 

Szkoła Podstawowa

                                                                  sp20078

Góra, od lewej: Kacper Kasprowicz, Wojtek Maciejewski, Dawid Michalak, Bartosz Duszyński, Patryk Broniarczyk, Dawid Buchwald, Mateusz Piechowiak, Dominik Wiśniewski, Kamil Kaczmarek, Łukasz Bestry, Magdalena Jóźwiak, Oliwi Krupka, Malwina Zaremba, Klaudia Bielawna, Sandra Przymus, Emilia Felińska, Anna Tomczak, Szymon Kempa, Patryk Budziałowski 

 

Gimnazjum                                               gm20078

Góra, od lewej: Łukasz Zalewski, Piotr Piaseczny, Adam Fiołka, Andrzej Gruszka, Mateusz Zienkowicz, Łukacz Czerwiński, Patryk Perka, Monika Pawińska, Karina Prządak, Elodie Pietraszewska, Anna Andrzejewska, Michalina Konwińska, Edyta Grzegorczyk

Rok szkolny 2006/2007

Szkoła Podstawowa

sp20067

Chłopcy (od prawej): Mateusz Wojkiewicz, Bartosz Zienkowicz, Bartosz Jędrzejczak,
Sebastian Balcerzak, Krzysztof Stróżyna, Maciej Staszak, Sebastian Dopta, Wiktor Maciejewski, Bartosz Grzeszata
Dziewczynki (od lewej): Karolina Kaczmarek, Paulina Walenciak, Milena Frąckowiak, Kamila Wittke, Weronika Kubiak, Karolina Wolska,  Dorota Prządak

Gimnazjum

gm20067

Absolwenci (od prawej): Mikołaj Wittke, Patryk Kot, Karol Marzantowicz, Bartłomiej Gajewski, Dawid Nowakowski, Mateusz Stawik, Norbert Bladowski, Tomasz Duszyński, Karol Aumüller, Radosław Tomczak, Rafał Wiśniewski, Tomasz Czerwiński, Piotr Szymczak, Natalia Nowak, Samanta Gotto, Kinga Staszak, Marietta Sikora, Katarzyna Piaseczna, Natalia Krysztofowicz, Klaudia Matela, Dominika Marcinkowska, Agnieszka Wolińska