Zespół Szkół w Paczkowie
Godło Orła Białego

Innowacja pedagogiczna „Czytanie to przyjemność”

Szanowni Uczniowie klasy I a i I b

          W pierwszym semestrze obecnego jeszcze roku szkolnego w Waszych klasach  realizowana była innowacja pedagogiczna pt.:

,,Czytanie to przyjemność”.

          Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała nam wszystkie plany i działania, dlatego też nie mogliśmy spotkać się osobiście. Pozostało nam jeszcze kilka baśni do przeczytania. Tak wiem:  Jeszcze parę dni i upragnione wakacje!!!

          Ten krótki czas, jaki pozostał postanowiłam Wam umilić i nagrałam pozostałe bajki osobiście je czytając. Zachęcam do odsłuchania np. jak kładziecie się już spać, lub odpoczywacie po intensywnej zabawie. To ma być dla Was forma odpoczynku i relaksu.

Kochani uczniowie prawie już drugoklasiści mam ogromną prośbę. Po każdym wysłuchaniu baśni wykonajcie przepiękny rysunek z numerem i tytułem bajki, poproście Waszych Rodziców o wykonanie zdjęcia lub skanu, rysunku i wysłanie na poniższy adres e-mail: agronowska@szkolapaczkowo.pl.

 Wszystkie  dotychczas wykonane ilustracje i te które wykonacie w domu zostaną umieszczone pod koniec czerwca na stronie internetowej naszej szkoły, jako podsumowanie Waszej całorocznej pięknej pracy.

          Pozdrawiam Was serdecznie życząc jednocześnie bezpiecznych wakacji obfitujących w ogrom promieni słonecznych i tony lodów!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Poniżej zamieszczone są nagrania, klikając w link odsłuchasz daną bajkę!