,,Beauty and the Beast” w wykonaniu szkolnej grupy Theatre Team

17 czerwca mieliśmy przyjemność oglądać spektakl „Beauty and the Beast” w wykonaniu naszej utalentowanej szkolnej grupy teatralnej Theatre Team. Przedstawienie, które odbyło się w naszym holu, było prawdziwym dowodem na zaangażowanie i ciężką pracę naszych uczniów.
Od pierwszych chwil widzowie, którymi była społeczność szkolna, zostali przywitani scenografią i kostiumami, które przeniosły nas w magiczny świat baśni. Aktorzy zachwycili nas swoją naturalnością i energią na scenie.
Dzięki pięknie zaśpiewanym i zagranym utworom muzycznym, emocje płynące ze sceny były jeszcze bardziej intensywne.
Całe przedstawienie było doskonałym przykładem współpracy i zaangażowania wszystkich członków grupy Theatre Team. Każdy z uczestników wniósł coś wyjątkowego do spektaklu, co widać było w każdym momencie przedstawienia.
Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego wspaniałego wydarzenia i z niecierpliwością czekamy na kolejne spektakle w wykonaniu naszej językowej grupy teatralnej. Theatre Team po raz kolejny udowodnił, że talent, pasja i współpraca mogą przynieść niezapomniane efekty.
Specjalne podziękowanie dla pani Kasi Łukaszewicz za pomoc w części muzycznej przedstawienia.
 
Ewelina Staszak
Klaudia Czerniak