Międzynarodowy Dzień Pszczół 

Uczniowie prezentują rysunki z pszczołamiZ okazji Międzynarodowego Dnia Pszczół, przypadającego na 20 maja,  klasa 2b wzięła udział w szeregu interesujących aktywności. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny na temat roli pszczół w przyrodzie, co pozwoliło im lepiej zrozumieć znaczenie tych owadów dla ekosystemu. Następnie uczniowie zaprezentowali przyniesione przez siebie atrybuty związane z pszczelarstwem, co wzbogaciło ich wiedzę praktyczną na ten temat. W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały piękne prace przedstawiające pszczoły. Klasa 2b dokonywała również obserwacji pracy pszczół na szkolnej łące, co było cennym doświadczeniem w nauce poprzez obserwację. Na zakończenie dnia uczniowie wymienili wodę w poidełkach dla pszczół w przyszkolnych hotelach dla owadów, dbając o dobrostan tych pożytecznych stworzeń.