Matematyka w kuchni z elementami języka angielskiego- innowacja pedagogiczna

Uczniwoei w kuchni rozmawiają ze sobąWydaje się niektórym, że  matematyka to tylko sala lekcyjna i niekończąca się ilość teoretycznych zadań do rozwiązania. I choć wielu chciałoby uciec od niej jak najdalej…. jest to zupełnie niemożliwe…matematyka jest wszędzie. Jest muzyką, poezją, podróżą…a także słodkim ciastkiem. Uczniowie podczas licznych zajęć kulinarnych tworzą prawdziwe smaczne i zdrowe dzieła sztuki, korzystając z wiedzy matematycznej. Ważą, mierzą i rachują, ile mąki potrzebują… 

W ramach innowacji pedagogicznej, matematyka przechodzi przez żołądek do głowy… i to jest celem naszego działania, bo matematyka wszechstronnie rozwija umysł, ucząc logicznego i abstrakcyjnego myślenia ułatwia po prostu nam życie!