Udane biegi naszych sprinterów! 

16 czerwca 2023 roku w słoneczne przedpołudnie spotkali się najszybsi biegacze ze swarzędzkich szkół, aby rywalizować w V Memoriale im. Zenona Baranowskiego w biegach sprinterskich. Po uroczystym otwarciu imprezy przez burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz oraz zapaleniu znicza memoriału przez uczennicę naszej szkoły Joannę Ziętkiewicz rozpoczęły się zawody. Nasi sprinterzy walczyli bardzo dzielnie i w ogólnej punktacji drużynowej zajęli 3 miejsce.

Indywidualnie swoją konkurencję bieg na 300 metrów wygrała Asia Ziętkiewicz. Kaja Biedermann oraz Maja Janowicz zajęły 3 miejsca w biegach na 200 metrów oraz 100 metrów. Ostatnią konkurencją zawodów był bieg sztafetowy 10×100 metrów, w którym nasi uczniowie zajęli 2 miejsce za co otrzymali drugi okazały puchar.

Tymi zawodami zakończyliśmy zmagania w tym roku szkolnym, który obfitował w wiele sportowych sukcesów.

                                                                                Marek Kierzek