Akademia Przyrodnika Żubra Pompika

Uczniowie klasy Ia byli uczestnikami Akademii Przyrodnika Żubra Pompika – to program wsparcia dla pedagogów, który poprzez tematyczne zabawy motywuje dzieci do działania, do współpracy w grupie, ale też samodzielnego poszukiwania i odkrywania. Uczniowie zrealizowali zajęcia na podstawie 3 z 6 wyzwań Żubra Pompika odkrywając fascynujący świat przyrody.

Jeśli ktoś ma pokazać uczniom, dlaczego warto dbać o nasz świat, żyć w przyjaźni i w symbiozie z naszymi mniejszymi braćmi, to nikt nie zrobi tego lepiej niż Żubr Pompik. To z jego pomocą Tomasz Samojlik od wielu lat przekazuje najmłodszym wiedzę przyrodniczą, a ich spotkaniom towarzyszy wspaniała zabawa.

                                                                              

Maria Bestry, Małgorzata Felińska, Jarosław Batkowski