Zawody pływackie z okazji 385-lecia Miasta Swarzędz

16 czerwca na pływalni „ Wodny Raj” Centrum Sportu i Rekreacji w Swarzędzu odbyły się zawody pływackie. W zawodach wzięli udział uczniowie klas III. Z naszej szkoły zostało powołanych 8 uczniów (Hania, Kasia, Marcelina, Maja, Maks, Kacper, Antek, Miłosz), którzy dzielnie reprezentowali Szkołę Podstawową w Paczkowie. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności w dwóch konkurencjach: 25 metrów stylem grzbietowym oraz 25 metrów stylem dowolnym. Każda szkoła wystawiła również swoich uczniów do reprezentacji w wyścigu sztafetowym na dystansie 4X25 metrów stylem dowolnym.
        Był to dzień pełen emocji i rywalizacji. Dopingowali nas rodzice oraz wychowawca klasy 3 B Pani Ewelina Wdowiak, która wytrwale trzymała za nas kciuki. Nad przebiegiem zawodów czuwała wykwalifikowania kadra sędziów. Zawody zakończyły się wręczeniem nagród przez Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz.
 
W imieniu Trzecioklasistów Kacper Szwarc