Green Screen

W ramach realizacji programu Erasmus + oraz  projektu eTwinning ,,Drama at school” nasi goście z Turcji zapoznali nas z metodą ,,green screen”, jako alternatywą tradycyjnego teatru. W trakcie pobytu uczniów z Turcji w naszej szkole, razem z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zalasewie poznaliśmy program do tworzenia cyfrowych kompozycji i montażu video, dzięki możliwościom jakie daje właśnie ,,green screen”.  Efektem międzynarodowej współpracy międzyszkolnej jest wspólnie nagrana bajka pt. ,,Little Red Riding Hood”, czyli ,,Czerwony Kapturek”. Zapraszamy do obejrzenia cyfrowego teatru z udziałem naszych uczniów.

https://drive.google.com/file/d/1H2sh_Q9vwUj2_ZBRu7lLs2iliM897trb/view?fbclid=IwAR3zruCyJ9D8QgOph4HPdcrla_Y3zPW7nISJmzgMnOvz2-b_2BzAN47luo8&pli=1

Ewelina Staszak

Klaudia Czerniak