Spotkanie autorskie

Uczniowie wraz z autoremi wychowawcą pozują do zdjęciaDnia 29.05.2023 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z panem Tomaszem Piotrem Nowaczykiem, który jest artystą kabaretowym, założycielem poznańskiego kabaretu Czesuaf oraz stand-uperem. Jest klaunem w fundacji Czerwone Noski – Klaun w Szpitalu oraz autorem książek dla dzieci.

Podczas spotkania pan Tomasz prezentował dzieciom fragmenty swojej twórczości, opowiadał o swojej pracy z dziećmi w szpitalach i odpowiadał na pytania o działalność kabaretową. Podpisywał również zakupione przez dzieci książki.

Na razie wyszły trzy pozycje: „Gupik ma szczęście”, „Ekstra Staś ratuje świat” i „Pozdrawiam! Ściskam! Imadło”. Książki zarówno dla małych jak i dorosłych. Czytelnikom obiecujemy beczkę śmiechu.

Maria Bestry, Małgorzata Felińska, Jarosław Batkowski