Konkurs piosenki dziecięcej „ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

„Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi…” – słowa piosenki zawarte w tytule autorstwa Jonasza Kofty jak się okazuje są ponadczasowe.

Większość z nas lubi śpiewać, bez względu na wiek, miejsce, nastrój czy okoliczności…i bardzo dobrze, ponieważ śpiew bawi, rozwija, wycisza lub wręcz przeciwnie, dodaje energii. Poza tym muzyka towarzyszy nam niemalże wszędzie.

Dnia 26 maja 2023r. uczniowie kl. 0-III mogli zaprezentować swój muzyczny talent podczas konkursu piosenki dziecięcej „Śpiewać każdy może”. Wokalistki i wokaliści dostarczyli publiczności ogromnych emocji, a piękne głosy, ruch sceniczny oraz stroje i atmosfera dopełniły kunsztu muzycznego. W rolę prowadzących wcieliły się uczennice z kl. VIIb – Klementyna i Ola, natomiast nad sprzętem muzycznym czuwali chłopcy z tej samej klasy – Wojtek i Antek.

Po emocjonujących występach naszych utalentowanych wokalistów Jury w składzie: Monika Czechowska, Małgorzata Parysek, Magdalena Halczyńska oraz Anna Księżopolska postanowiło przyznać dyplomy i nagrody poniższym wykonawcom;

1 miejsce – Hanna Andryszak

2 miejsce – duet: Nina Jucka i Marcelina Węclewska

Ex aequo

2 miejsce – Maja Kostowiecka

3 miejsce – duet: Liliana Szydłowska i Laura Bolewska

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział, świetną zabawę i za dowód na to, że… śpiewać każdy może 😉

                                                                                                               Monika Czechowska