Ogólnopolskie Wydarzenie Kulturowe „Easter Egg Hunt”

Jedną z tradycji krajów anglojęzycznych jest polowanie na jajka – EGG HUNT, która polega na znalezieniu przez uczestników zabawy jak największej ilości jaj, które pozostawił Zając.  W dniach 3-5 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Wydarzeniu Kulturowym ,,Easter Egg Hunt”. W wielkanocną zabawę włączyło się ponad 400 szkół z całej Polski. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie w grupach rozwiązywali zagadki wielkanocne w formie stacji dydaktycznych. Odpowiedzi zapisywali na specjalnych kartach – pisankach. Ostatnia stacja w postaci interaktywnej rywalizacji na platformie Blooket wywołała najwięcej emocji i podsumowała zdobytą wiedzę językową.

Wydarzenie wprowadziło nas w świąteczną atmosferę, zapewniło sporo wrażeń, a wylosowane nagrody w postaci bonusów do wykorzystania na lekcjach języka angielskiego z pewnością wywołały mnóstwo uśmiechów na twarzach naszych uczniów.

Koordynatorzy projektu:

Ewelina Staszak

Klaudia Czerniak

Certyfikat Easter Egg Hunt