Szwendacz Swarzędzki jako gość specjalny podczas rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego

Dnia 14.03.2023 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem „MOJA SZKOŁA W OBIEKTYWIE W 100-LECIU ISTNIENIA”. Nie było to jednak zwykłe rozdanie dyplomów, ponieważ w murach naszej szkoły zaszczycił nas swoją obecnością gość specjalny, a dokładnie mistrz fotografii oraz twórca lokalnego projektu Szwendacz Swarzędzki pan Remigiusz Błachnio.

W holu naszej szkoły można było podziwiać pięknie wyeksponowane prace konkursowe naszych młodych utalentowanych fotografów. A akcesoria fotograficzne, albumy, koszulki przywiezione przez naszego gościa dopełniły magię i atmosferę wydarzenia.

Spotkanie z panem Remikiem Błachnio było niesamowitym doświadczeniem dla wszystkich uczniów. Szwendacz Swarzędzki opowiadał o swoim ciekawym projekcie, niezwykłych pasjach, oczarował nas również fotografią i zaraził niejednego młodego pasjonata miłością do obiektywu.Ważnym punktem spotkania była merytoryczna ocena prac konkursowych przez naszego gościa. Bo któż lepiej mógłby to zrobić niż pan Remik? Ponieważ prace konkursowe przedstawiające naszą szkołę w różnych odsłonach były wykonane na bardzo wysokim poziomie, to wyłonienie najlepszych prac było niezwykle trudne.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – Maja Sobczyk z kl. VIa

II miejsce – Nina Jucka z kl. IIIa

III miejsce – Piotr Snela z kl. Va

Wyróżnienia:

Kaja Biedermann z kl. VIb

Gabriela Pawlicka z kl. Via

Natalia Dudzińska z kl. Va

Wszystkim  Młodym Talentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej drogi do rozwijania swoich pasji.   

Monika Czechowska, Ewelina Staszak