Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Pasjonaci języków obcych z klas ósmych, zwycięzcy etapu szkolnego, wzięli udział 07 marca w  finale Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu, w którym uczestniczyli uczniowie z 17 szkół podstawowych. Adepci językowi mieli możliwość przetestować swoje umiejętności, jak również sprawdzić się przed egzaminem ósmoklasisty.

Miło nam poinformować, iż w konkursie języka angielskiego dwie uczennice naszej szkoły zajęły zaszczytne wysokie noty:  Zofia Halczyńska zajęła III miejsce, a tuż za podium na IV miejscu uplasowała się Gabriela Dudzińska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokich zdolności językowych.

Nauczyciele języków obcych

Ewelina Staszak

Mateusz Radomski