Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Kleszczewie

Uczestniczki konkursu stojące na scenieDnia 25 stycznia 2023 roku sześć uczennic naszej szkoły: Antonina Morawska z klasy 5a, Lena
Szymczak z klasy 5a, Kaja Biedermann z klasy 6b, Gabriela Dudzińska z klasy 8a, Zofia Halczyńska z klasy 8a i Oliwia Wittke z klasy 8a, reprezentowało naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kleszczewie.
Konkurs zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie we współpracy z Zespołem Szkół w Kleszczewie. W przepięknej, świątecznej scenerii sali ośrodka mogliśmy wysłuchać ponad 30 uczestników, prezentujących różnorodne kolędy i pastorałki.
Nasze uczennice znakomicie się zaprezentowały i odniosły ogromny sukces.
W kategorii klas IV-VI – Kaja Biedermann z klasy 6b zajęła I miejsce, a Antonina Morawska z klasy 5a
otrzymała wyróżnienie.
W kategorii klas VII-VIII – Gabriela Dudzińska zajęła I miejsce, a Zofia Halczyńska – II miejsce.
Serdecznie gratulujemy laureatkom, a wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział w konkursie i
życzymy kolejnych sukcesów !

Magdalena Halczyńska i Iwona Kubiak