Rajd pieszy do Sokolnik

Zbiorowe zdjęcie wszystkich uczestników rajdu.Ahoj przygodo! Jak co roku wychowawcy świetlicy zorganizowali rajd, podczas którego wraz z dziećmi wyruszyli do Sokolnik. Celem była  popularyzacja turystyki pieszej, promowanie aktywności  fizycznej połączonej ze zdrowym i  aktywnym wypoczynkiem, a także ogólna integracja grupy. Uczniowie dzielnie pokonali trasę, wdychając przy tym świeże powietrze, obserwując otaczającą ich naturę i słuchając śpiewu ptaków. Nie wiadomo kiedy, dotarliśmy do celu. Aby odzyskać utracone siły, wszyscy ze smakiem zjedliśmy pyszną pizzę. Później przyszedł czas na zabawę i miłe spędzenie czasu, podczas którego dzieciaki grały w piłkę nożną, koszykówkę i korzystały z tutejszego placu zabaw.

Wróciliśmy do szkoły zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni!  

Anna Księżopolska

Chłopiec wraz z dziewczynką uśmiechnięci pozują w polu kukurydzy.Zbiorowe zdjęcie dziewczynek. Trzy z nich trzymają w powietrzu swoją koleżankę.