Powitanie pierwszoklasistów

na zdjęciu widać kobietę, która dokonuje pasowania chłopca na ucznia. Dotyka jego ramienia ołówkiem z biało-czerwoną wstęgą. W tle widać dzieci.Dnia 1 września powitaliśmy w progach naszej szkoły 45 uczniów, którzy rozpoczną edukację w pierwszych klasach. Dzieci przybyły na tę uroczystość nie tylko pod opieką rodziców, ale i dziadków. Najpierw pierwszaki pochwaliły się swoją wiedzą w zakresie przygotowania do podjęcia obowiązków szkolnych. Potem w obecności szkolnego sztandaru złożyły uroczyste ślubowanie.

Wreszcie zostały pasowane na uczniów przez panią dyrektor szkoły Dorotę Jagielską – Ryszczyńską.

Po zakończeniu tego miłego spotkania chętne dzieci z rodzicami mogły zwiedzić szkołę.

Drodzy Pierwszacy witajcie w naszej szkolnej rodzinie. Powodzenia!

M.Felińska, K.Markiewicz, M.Bestry, M.Halczyńska