Turniej “Zbijaka” klas I- III z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka w naszej szkole nie mógł odbyć się bez sportowej atrakcji, czyli turnieju w “Zbijaka” klas I- III. Od samego rana, na płycie boiska stworzonego do tej gry w sali gimnastycznej, po kolei pojawiali się zawodnicy z młodszych klas. Tym razem nie było jednak rywalizacji między klasami- drużyny były mieszane.

Na pierwszy ogień poszły trzecie klasy- rozgrywki były tutaj bardzo zacięte i trwały najdłużej- uczestnicy wytrwale bronili się przed atakiem piłki. Potem pojawiły się pierwszaki, wśród których doping był niesamowicie gorący, a zawodnicy zaciekle walczyli do samego końca. Na sam koniec do gry stanęły klasy drugie i popisały się prędkością i siłą, jakiej pozazdrościłyby im niejeden zawodnik triathlonów!

W ten dzień nie liczyła się rywalizacja, ale dobra zabawa i współpraca. Każda klasa otrzymała dyplom za udział w zawodach, a uczestnicy z radością mogli potem oddać się kolejnym atrakcjom przygotowanym w tym dniu w szkole.

Anna Bagińska

Ewelina Wdowiak

Olga Ziębaczewska