Złote medalistki!

W dniach 3-5.06.2022 r., w Elblągu, odbyły się Mistrzostwa Polski SZS Igrzysk Dzieci dziewczyn.
W turnieju Igrzysk Dzieci dziewczyn uczestniczyło 17 najlepszych zespoły z Polski. Zespół dziewczyn Szkoły Podstawowej z Paczkowa wygrał kolejno z : SP Sidzina 13 : 0, SP 1 Trzebiatów 7 : 0, SP 73 Warszawa 5 : 1, SP Bukowsko 7 : 1, SP Salezjanie Poznań 7 : 2, SP Orzysz 9 : 0, półfinał – SP Godkowo 7 : 2 i finał – ponownie SP Orzysz 9 : 3. Wygraliśmy wszystkie 8 kolejnych meczów. Bilans bramkowy 64 : 9.
SZKOŁA PODSTAWOWA Z PACZKOWA ZŁOTYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW POLSKI W IGRZYSKACH DZIECI DZIEWCZYN!

W najlepszej trójce turnieju znalazły się dwie nasze zawodniczki: Joanna Ziętkiewicz (zdobywczyni największej ilości bramek) i Julia Kocierz ( najlepszy bramkarz).
W naszej drużynie wystąpiły: Gabriela Dudzińska, Emilia Duszyńska, Oliwia Fiszer, Zofia Halczyńska, Julia Kocierz, Hanna Parysek, Lea Różańska, Zuzanna Woda i Joanna Ziętkiewicz.
SP PACZKOWO: W GRUDNIU 2021 R. – MISTRZ WIELKOPOLSKI, W CZERWCU 2022 R.- MISTRZ POLSKI.
W czasie naszej podróży i w przerwach między meczami, wspólnie ze SP Salezjanie Poznań, zwiedziliśmy Zamek i Katedrę w Kwidzyniu i Elbląg.
W przyszłym tygodniu jedziemy na klubowe Mistrzostwa Polski do Orzysza jako UKS Kopla Paczkowo.
Robert Dopta