Mamy LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego!

We wtorek, 15 marca 2022 roku, odbył się stopień wojewódzki Konkursu z Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa wielkopolskiego, którego organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty.

Celem konkursu było odkrywanie i rozwijanie uzdolnień uczniów, pobudzanie twórczego myślenia, wspomaganie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, lepsze przygotowanie uczniów do nauki w szkołach wyższego stopnia lub do wykonywania zawodu oraz wyłonienie grona laureatów i finalistów spośród uczestników konkursu.

Miło mi poinformować, iż Stanisław Łabędź, uczeń klasy 8a, uzyskał tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Języka Niemieckiego!  

Laureatom zaświadczenia zostaną wręczone podczas uroczystości, która odbędzie się 10 maja 2022 r. w Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Zaświadczenia wręczać będzie Wielkopolski Kurator Oświaty wraz z Przewodniczącym Wojewódzkiej Komisji Konkursowej.

                                                                                                                 Großer  Erfolg, Stasiu!

Deutschlehrer
Mateusz Radomski