Paczkowscy kibice na meczu Lech Poznań – Stal Mielec

Uczniowie na trybunachW niedzielnie południe, 24 kwietnia 2022 roku, ponad 30 osobowa grupa uczniów klas VII i VIII naszej szkoły wyjechała do Poznania na Stadion Miejski INEA na mecz 30. kolejki PKO Ekstraklasy drużyn Lech Poznań – Stal Mielec w ramach 15. edycji akcji „Kibicuj z klasą!”. Celem wyjazdu było krzewienie zainteresowania piłką nożną oraz popularyzowanie kultury kibicowania wśród dzieci i młodzieży paczkowskiej szkoły. Paczkowscy kibice wraz z opiekunami z wielkim zainteresowaniem oraz przy gorącym dopingu oglądali poczynania Lechitów. Miłe złego początki – tak można opisać grę Stali Mielec z Lechem Poznań. Goście objęli prowadzenie już w drugiej minucie, jednak do końca pierwszej połowy na boisku była praktycznie jedna drużyna. „Niebiesko-biali” pokonali Stal Mielec 3:1! Pełni emocji oraz dumni z wygranej Kolejorza powróciliśmy popołudniu pod paczkowską szkołę. 

Opiekunowie:

Dominika Nowaczewska, Aneta Nowicka, Marek Kierzek, Mateusz Radomski