Światowy Dzień Wody

Gazetka szkolna na temat Światowego Dnia Wody

W tym roku bardzo aktywnie obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Wody. Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły zapoznali się z informacjami dotyczącymi zasobów słodkiej wody na świecie. Prowadzili dyskusje na temat naszego gospodarowania wodą. Zastanawiali się nad tym jak efektywnie   ją oszczędzać. Na terenie szkoły prowadzono też edukację poprzez wystawę plakatów poruszających tematykę wody. Plakaty zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem przez młodszych i starszych uczniów. Bardzo dziękuję im za ich wkład w naszą akcję.

Pozostaję w nadziei, że te szerokie działania pozwolą nam wszystkim rozsądnie korzystać z kurczących się na świecie zasobów słodkiej wody.

                                         Maria Bestry

prace uczniów dotyczące wodyprace uczniów dotyczące wodyprace uczniów dotyczące wody