Językowa Olimpiada Wiedzy

uczennice z otrzymanym dyplomamiKolejna edycja Językowej Olimpiady Wiedzy z języka angielskiego odbyła się w listopadzie 2021 roku. Jednak dopiero niedawno poznaliśmy wyniki tej edycji.

W olimpiadzie brało udział 14 uczniów naszej szkoły z klas 7 i 8.  Największą ilość punktów uzyskała Zofia Halczyńska z klasy 7 A, która została laureatką II stopnia. Liczba punktów uzyskanych przez Zofię to 92 punkty na 100 możliwych punktów do zdobycia. Cieszymy się bardzo!

Wysokie wyniki uzyskała również Matylda Chałasiak z klasy 7 A, która z liczbą 88 punktów została laureatką III stopnia. Natomiast laureatem V stopnia został Jan Makutonowicz z klasy 8 B,  zdobywając 80 punktów.

Gratulujemy wszystkim uczniom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach Językowej Olimpiady Wiedzy.

Klaudia Czerniak