Dzień Kota w świetlicy

Grupa dzieci uśmiecha się, pokazując swoje własnoręcznie zaprojektowane kotki oraz medale, które otrzymały z okazji DNIA KOTA.17 lutego obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Z tej okazji dzieci wykonały projekt kotka według własnego pomysłu, mając do dyspozycji tylko jego kontur.

W  tym dniu oglądaliśmy także znane kocie postacie, które zaistniały na naszych ekranach. Nie obyło się również bez kocich zagadek , kocich opowiadań oraz samych rozmów dotyczących opieki nad tymi zwierzętami.

Chcąc upodobnić się do tych stworzeń, dzieci miały malowane kocie wąsy, uszka oraz nosek.

Na koniec każdy z nich otrzymał specjalny koci medal.

Zapraszamy  również do obejrzenia wyjątkowych prac dzieci ze świetlicy. Jeden kontur kota, a tak wiele pomysłów. 

Anna Księżopolska

Zdjęcie przedstawia postacie znanych kotów.

Na zdjęciu widać dwie uśmiechnięte dziewczynki z pomalowanymi buziami na wzór kotaZdjęcie przedstawia medale z okazji ŚWIATOWEGO DNIA KOTA.