Zaproszenie do głosowania

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE

NA NAJLEPSZE LOGO  MIĘDZYSZKOLNEGO PROJEKTU ,,DRAMA AT SCHOOL”

 W ramach działań projektowych naszego Szkolnego Językowego Koła Teatralnego na platformie eTwinning uczniowie klasy 6b oraz uczniowie z trzech szkół w Turcji otrzymali zadanie polegające na zaprojektowaniu logo naszego projektu ,,Drama at school”.  Tematem przewodnim spotkań teatralnych jest bajka ,,Czerwony Kapturek” (Little Red Riding Hood), dlatego też stworzone prace uczniów mogą dotyczyć zarówno teatru, jak i wspomnianej bajki.

Spośród prac przesłanych z każdej ze szkół, nauczyciele prowadzący daną grupę teatralną mieli niełatwe  zadanie, by wybrać trzy najlepsze. W ten sposób powstał zbiór dwunastu najlepszych prac konkursowych z czterech szkół, na które można zagłosować klikając w poniższy link, do czego serdecznie zachęcamy. 

https://forms.gle/dXNpmLdJfA48uHmS8

GŁOSOWANIE TRWA DO 7 lutego 2022 roku do godziny 23:59.

Można głosować na kilka prac wielokrotnie, ale zawsze na te same.

Zapraszamy do głosowania wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły. Liczymy na Wasze wsparcie!

Koordynatorzy projektu: Ewelina Staszak, Klaudia Czerniak

 

Praca: Stanisław Piechota, kl. 6b