„Jesień w obiektywie młodego fotografa”

fotografie przedstawiające jesieńJesień to piękna pora roku, dlatego by uchwycić i zatrzymać ten barwny czas wielu naszych utalentowanych młodych fotografów wzięło udział  w szkolnym konkursie fotograficznym. Przepiękne fotografie długo zdobiły nasz szkolny hol wzbudzając podziw i ciesząc oczy naszej szkolnej społeczności.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci do poznania przyrody, rozwijanie umiejętności dostrzegania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia oraz propagowanie fotografii jako kreatywnej formy spędzania wolnego czasu.

Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie.

Spośród 54 prac jury wyłoniło 3 miejsca:

  1. Denys Szymański kl.Vb
  2. Emilia Wieloch kl. IVb
  3. Laura Kurach kl. Vb

Wszystkim młodym fotografom ogromnie gratulujemy!

Monika Czechowska