IV Jesienny Bieg z Przeszkodami

Dzieci pokonują przeszkody ustawione na szkolnym boisku27 września 2021 roku, odbył się w naszej szkole IV Jesienny Bieg z Przeszkodami dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej oraz oddziału przedszkolnego. Celem zawodów była popularyzacja biegów jako najprostszej formy ruchu wśród dzieci, integracja zespołów klasowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Przed rozpoczęciem biegu wszystkie dzieci wzięły udział w tanecznej rozgrzewce, po czym zawodnicy przystąpili do konkurencji biegowej, podczas której musieli pokonać przeszkody: skok przez skrzynię, bieg przez płotki oraz przeczołganie się przez tunel. Wszyscy startujący uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i dobrą sprawnością fizyczną. Po zakończeniu wyścigów dzieciom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz smaczne jabłko ufundowane przez Pana Roberta Prządaka.

Anna  Bagińska