Konkurs plastyczny „Portret nauczyciela, czyli nauczyciel w oczach ucznia”

Kilka dni przed  Dniem Nauczyciela został ogłoszony konkurs pt. „Portret nauczyciela, czyli nauczyciel w oczach ucznia”. Prace plastyczne przerosły wszelkie oczekiwania i sprawiły wiele radości pracownikom szkoły. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem rysowali uśmiechnięte buzie Pani Dyrektor, wychowawców i nauczycieli. Wszystkie prace były wspaniałe, dlatego zostały wyeksponowane w holu szkoły.

Rysunki, których twórcy wykazali się największą pomysłowością, zostali nagrodzeni i otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Jury wyłoniło najlepsze prace:

0-III

I – Zosia Kowalska

II – Jan Gallus

III – Maja Kostowiecka

 

 IV-VIII

I – Maja Janowicz

II – Maria Gallus

III – Kaja Biedermann

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie !

Monika Czechowska