Znowu razem !

Fotografia przedstawia radosnych uczniów, którzy trzymają w dłoniach „Bilet wstępu do klasy drugiej”, bilet do niezapomnianej przygody pełnej przygód        i wrażeń. Uczniowie wraz z wychowawcą ubrani są w białe, eleganckie bluzki oraz ciemne spodnie lub spódnice. W tle fotografii na gazetce oprócz powitalnego hasła można przeczytać przepis na udany rok szkolny.Początek nowego roku szkolnego to czas, na który z utęsknieniem czekali uczniowie z klasy 2b. Będąc na boisku szkolnym, z radością utworzyli krąg, aby przesłać sobie „Iskierkę przyjaźni”, jednocześnie witając nowego kolegę z zespole. W tym samym czasie powstał drugi krąg- utworzony przez rodziców i bliskich. Uczniowie dumnie i powagą przekraczali próg szkoły, otrzymując „Bilet wstępu do klasy drugiej”. Wychowawczyni przywitała ich listem, w którym zaprosiła dzieci do wspólnego przeżywania chwil- pełnych niezapomnianych emocji i wrażeń; do poznawania świata i wszystkich ciekawych rzeczy, które oferuje nam na każdym kroku. Życzyła dzieciom, aby nadchodzące miesiące były wspaniałą przygodą, pełną możliwości poznawania swoich talentów i mocnych stron, w atmosferze empatii i przyjaźni.

Na zakończenie tego wyjątkowego i ważnego spotkania, wychowawczyni podarowała dzieciom zakładkę z zielonym długopisem- symbolem metody, której głównym filarem jest koncentracja i wyróżnianie najdoskonalszych elementów w codziennej pracy. Uczniowie tego zespołu już znają jej zalety i z uśmiechem na twarzy rozpoczęli rozmowy na temat wspólnych zainteresowań i pasji, pełni motywacji do zadań na najbliższy, wspólny czas.

 

                                                                                                                      Ewelina Wdowiak

Na fotografii znajdują się uczniowie klasy 2b wraz z wychowawczynią Eweliną Wdowiak podczas rozpoczęcia roku szkolnego. W tle widać kolorową gazetkę        z kolorowym napisem „Witajcie w szkole”. Zadowoleni i odświętnie ubrani uczniowie, trzymają w ręku zakładki z zielonym długopisem, symbolem metody pracy na mocnych stronach.

Fotografia przedstawia dwa listy do uczennicy i ucznia klasy drugiej, przygotowany przez wychowawcę klasy Ewelinę Wdowiak. Listy opisują radość z ponownego spotkania, są zaproszeniem na przeżycie wiele przyjemnych chwil- pełnych emocji i przygód. Wiadomość kierowana do uczniów zawiera informacje, czego będą uczyli się i co będzie tematem ich spotkań. Na koniec można przeczytać życzenia na nadchodzące miesiące, aby stały się wspaniałą przygodą.