MOJE MAŁE MISTRZOSTWA POLSKI DZIEWCZĄT W UNIHOKEJU (rocznik 2009 i młodsze)

W dniu 20.06. 2021 r., w Łochowie odbyły się Moje Małe Mistrzostwa Polski dziewcząt w unihokeju. UKS Kopla Paczkowo reprezentowały 2 zespoły. UKS Kopla Paczkowo1 wystąpił w składzie: Julia Kocierz, Lea Różańska, Emilia Duszyńska, Joanna Ziętkiewicz, Oliwia Fiszer i Jagoda Wolska. UKS Kopla Paczkowo 2 wystąpił w składzie: Natalia Dudzińska, Gabriela Dudzińska, Zuzanna Woda, Alicja Woda, Zofia Halczyńska i Nina Różańska. Turniej okazał się bardzo dużym sukcesem naszego klubu.

UKS KOPLA PACZKOWO 2 ZAJĄŁ V MIEJSCE !!! 

Drużyna wygrała z Aligator UKS Chwarzno Gdynia 13:1, zremisowała z OCKK Biedronki SP Chudek 4:4, wygrała z MLUKS Jedynką Trzebiatów 6:3 i w ćwierćfinale przegrała z UKS Pancerni Żurawica 3:5.

UKS KOPLA PACZKOWO 1 ZAJĄŁ II MIEJSCE !!!!!!!!!!

Drużyna wygrała 5 kolejnych meczów: z UKS Jedynka Orzysz 9:1, z MLUKS Jedynka Trzebiatów 8:0, Z SP w Halinowie 2:1, ponownie z UKS Jedynka Orzysz 10:2, półfinał z UKS Bankówka Zielonka 10:2. W finale przegraliśmy z INTERPLASTIC Olimpia Osowa Gdańsk 3:7.Do najlepszej 4 turnieju została wybrana nasza zawodniczka Joanna Ziętkiewicz. II i V miejsce w Moich Małych Mistrzostwach Polski jest największym naszym sukcesem w tych rozgrywkach.

Robert Dopta