„Złota Struna” dla Gabrysi!

Gabrysia w mundurze harcerskim stoi na scenie i  trzyma mikrofon w prawej ręce, za nią ciemne tło29 maja 2021r. uczennica klasy VIa, Gabriela Dudzińska, wzięła udział w 2 Harcerskim Festiwalu Piosenki „Bez gitary ani rusz”, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Kole. Organizatorem festiwalu są Druhny i Druhowie, instruktorzy „Manufaktury Piosenki Harcerskiej WARTAKI” – Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wielkopolskiej Chorągwi ZHP, a sam festiwal, pomimo krótkiej historii, ma już charakter ogólnopolski. Warunkiem udziału w konkursie był „żywy” akompaniament i turystyczno-harcerska tematyka przynajmniej jednej z dwóch prezentowanych piosenek. Nasza uczennica zaśpiewała piosenki skomponowane przez swojego tatę i odniosła wielki artystyczny sukces, zdobywając w grupie wiekowej 11-14 lat „Złotą Strunę”, czyli pierwszą nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Gabrysi gratulujemy udanego występu!

wychowawca klasy VIa