Czytamy – polecamy

rysunki dzieci zawieszone na korkowej tablicy. Rysunki pokazują okładki różnych książek.Bardzo lubimy czytać i informujemy, że podczas nauki on-line udało nam się przeczytać sporo nowych, ciekawych książek.

Polecamy: „Koziołek Matołek”, „Lasse i Maja”, „Bolek i Lolek zwiedzają Polskę”, „Julka moja przyjaciółka”, „Dziennik: zagadkowa podróż”, „Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza”, „Kłopoty małego liska”, „Koala, który się trzymał”, „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”, „Nowe szaty cesarza”, „Morski przygodnik. 365 dni pod wodą z Nelą”, „Morze opowieści”, „Nowe szaty cesarza”.

            Polecamy także: K. Łapiński „Dzik Dzikus”, E. Piotrowska „Ciocia Jadzia na wsi”, M. Altes „Nowy w mieście”, M. Parr „Bramkarka i morze”.

 

Życzymy przyjemnej lektury!

2 a z wychowawczynią