FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA MŁODZICZEK

Zawodniczki drużyny UKS Kopla PaczkowoW dniu 15.05.2021 r., w Brudzewie, odbył się III turniej eliminacyjny będący Finałem Wielkopolskiej Ligi Unihokeja młodziczek.

UKS Kopla Paczkowo zajął I miejsce !!! 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KOPLA PACZKOWO ZOSTAŁ MISTRZEM WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA 

W turnieju uczestniczyły 4 zespoły z Wielkopolski . UKS Kopla Paczkowo wygrał wszystkie mecze: z UKS Salezjanie Poznań 6:1, z MKS Kołaczkowo 3:0 i z GKS Kasztelania Brudzew 7:3.

UKS Kopla Paczkowo wystąpił w składzie: Amelia Bartocha, Kornelia Burzyńska, Emilia Duszyńska, Oliwia Fiszer, Zofia Halczyńska, Julia Kocierz, Hanna Parysek, Maja Polus, Zuzanna Woda i Joanna Ziętkiewicz (z przyczyn osobistych, w naszym składzie zabrakło jeszcze dwóch zawodniczek, które miały duży wkład w nasz sukces – Gabrieli Dudzińskiej i Lei Różańskiej). Dla naszego zespołu bramki zdobywały: Joanna Ziętkiewicz – 9, Emilia Duszyńska – 4 i Amelia Bartocha – 3. Cały zespół zagrał bardzo dobrze w całym turnieju.Po trzech turniejach zajęliśmy pierwsze miejsce (wygraliśmy wszystkie mecze) z dorobkiem 27 pkt. i z bramkami 67 : 15.

Po każdym meczu zostały wyróżnione najlepsze zawodniczki. Z naszego zespołu takie wyróżnienia dostały: Oliwia Fiszer, Amelia Bartocha i Maja Polus. Najlepszą zawodniczką III turnieju została wybrana nasza bramkarka Julia Kocierz.

MVP (najbardziej wartościowa zawodniczka) wszystkich turniejów została wybrana Joanna Ziętkiewicz.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KOPLA PACZKOWO BĘDZIE REPREZENTOWAŁ WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE W MISTRZOSTWACH POLSKI 

BRAWO DLA DRUŻYNY UKS KOPLA PACZKOWO!

Robert Dopta