Jasełka

Tegoroczne Jasełka ukazały odwieczną walkę dobra ze złem.
Aktorzy z kółka teatralnego wcielili się w rolę niebiańskich aniołów, którym przewodniczył Archanioł (w tej roli Gabriela Dudzińska) oraz diabłów z piekła rodem, których do szerzenia zła zachęcał Lucyfer (Hanna Parysek). Widzowie przenosili się w niebiańskie przestworza, a potem odwiedzali piekielne czeluście.  Nie brakowało momentów zapierających dech w piersiach, ale jak to zawsze bywa dobro zwyciężyło ze złem! Narodził się Zbawiciel! Przy świątecznych utworach można było poczuć magię Świąt.
Gratuluję występu wszystkim członkom kółka teatralnego!
Dziękuję za pomoc w przygotowaniu dekoracji Paniom: Małgorzacie Parysek i Annie Księżopolskiej.
Dziękuję za pomoc w aranżacjach muzycznych Panu Mariuszowi Dudzińskiemu.

Maja Malinowska